Dom i ogród marzeń

Każdemu marzy się mały biały domek, a przed nim rozciągający się ogród, pełen pięknych kwiatów, krzewów i drzew, na wzór Kilkenny Garden. Masz już taki domek, ale ogrodu brak?  Nie ma się czym martwić, ponieważ obecnie istnieje wiele firm zajmujących się projektowaniem ogrodów.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści są w stanie wyczarować swoimi projektami dzieła sztuki.

Jeżeli chcemy mieć ogród w stylu angielskim, nic nie stoi na przeszkodzie. Taki ogród pachnie romantyzmem. Pełno w nim różnokolorowych kwiatów, eleganckich dekoracji oraz tajemniczych zakamarków.
Jeśli jesteś miłośnikiem porządku, wówczas idealne dla ciebie będą ogrody stylizowane na ogrody barokowe. Takie ogrody charakteryzują się spokojem oraz ładem. W żadnym zakątku nie ma przypadkowości, lecz wszystko jest idealnie zaplanowane. Na taki ogród składają się przede wszystkim drzewa i krzewy, które są przycięte na kształt brył geometrycznych.  A wszystko to pooddzielane żwirowymi chodnikami.
Nasz wymarzony ogród może mieć również styl kolonialny. Spokój, wygoda i porządek – to główne cechy ogrodów zaprojektowanych w tym stylu. Dla stylu kolonialnego typowe są drewniane elementy (kilkenny decking), – na przykład tarasy, jak również kamienne rzeźby.
Dla miłośników łona natury idealne będą ogrody w stylu wiejskim, w których da się wyczuć swobodę oraz swojski nastrój. Ogrody w takim stylu są najczęściej otoczone drewnianym płotem. Na rabatach powinno być kolorowo, ale mimo wszystko cały ogród powinien tworzyć spójną całość.
Nie wiesz komu powierzyć takie zadanie? Wybierz fachową ekipę na poziomie Showgarden.

Comments are closed.