Blog

1
lis

Aranżacja małej łazienki z prysznicem – pomysły na modny wystrój wnętrza

Mała łazienka z prysznicem to klasyczne połączenie. Jak ją zaaranżować, aby uzyskała nowoczesny wygląd? Podpowiadamy, jakie płytki ceramiczne i wyposażenie warto do niej dobrać!

31
lip

Nowoczesny wystrój wnętrz – pomysły do salonu i nie tylko

Nowoczesne aranżacje wnętrz są obecnie bardzo popularne. Do dyspozycji jest szeroka gama różnych materiałów i mebli, które mogą posłużyć do stworzenia współcześnie prezentującego się wystroju. Sprawdź nasze pomysły, z którymi uda Ci się stworzyć atrakcyjnie wyglądające wnętrze bez ponoszenia wysokich kosztów!

30
gru

Wiata śmietnikowa metalowa – niedroga, estetyczna, funkcjonalna

Wybór odpowiedniej wiaty na osiedle mieszkaniowe powinien być przede wszystkim podyktowany względami praktycznymi. Nie można jednak zapominać również o estetyce, dlatego też przy podejmowaniu decyzji konieczne jest uwzględnienie szeregu czynników.

4
lis

Aranżacja małej mała kuchnia w bloku – pomysły i inspiracje

Mała kuchnia może rodzić poważne problemy w jej aranżacji. Gdy stoisz przed takim wyzwaniem, sprawdź nasze pomysły i inspiracje, aby stworzyć wnętrze, które będzie stylowe i funkcjonalne!

3
maj

Program do projektowania wnętrza. Jak samodzielnie zaprojektować pokój?

Nie wiesz, jak dobrać najlepszy kolor ścian do salonu? A może zastanawiasz się, w jaki sposób ustawić meble w sypialni albo w kuchni? W podjęciu decyzji pomogą programy przeznaczone do projektowania wnętrz. Co wybrać i jak z nich korzystać?