Blog

27
gru

Jak urządzić pokój dziecka?

Aranżacja pokoju dziecięcego zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych zadań. W końcu pokój dla dziecka powinien być zarówno przytulny, jak i funkcjonalny. No co warto zwrócić uwagę przy jego urządzaniu? Jak z kolei zaaranżować pokój dla rodzeństwa? Podpowiadamy!

6
wrz

Aranżacja łazienek – jak urządzić małą łazienkę w bloku lub na poddaszu?

Niewielka łazienka często powoduje poważne problemy w jej zaaranżowaniu. Jak urządzić małe wnętrze zlokalizowane w bloku albo na poddaszu? Sprawdź te inspiracje, aby przygotować projekt, który będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania!

17
kwi

Jak ukryć antenę satelitarną na budynku? Praktyczne sposoby na estetyczny montaż

Antena satelitarna jest nieodłącznym elementem infrastruktury dla osób korzystających z telewizji satelitarnej. Jednakże jej montaż na budynku może czasem stanowić problem dla estetyki architektury. W tym artykule omówimy kilka sposobów, jak ukryć antenę satelitarną, aby nie psuła wyglądu budynku.

1
lis

Aranżacja małej łazienki z prysznicem – pomysły na modny wystrój wnętrza

Mała łazienka z prysznicem to klasyczne połączenie. Jak ją zaaranżować, aby uzyskała nowoczesny wygląd? Podpowiadamy, jakie płytki ceramiczne i wyposażenie warto do niej dobrać!

31
lip

Nowoczesny wystrój wnętrz – pomysły do salonu i nie tylko

Nowoczesne aranżacje wnętrz są obecnie bardzo popularne. Do dyspozycji jest szeroka gama różnych materiałów i mebli, które mogą posłużyć do stworzenia współcześnie prezentującego się wystroju. Sprawdź nasze pomysły, z którymi uda Ci się stworzyć atrakcyjnie wyglądające wnętrze bez ponoszenia wysokich kosztów!