Potrzebny profesjonalny sprzęt budowlany? Skorzystaj z ofert wypożyczalni!

Ceny wysokiej klasy sprzętu budowlanego są naprawdę wysokie. Nie trzeba jednak wcale decydować się na zakup tego rodzaju wyposażenia, aby móc z niego korzystać. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni!

 

Prace budowlane związane z postawieniem własnego domu jednorodzinnego, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, podjazdu do garażu czy też wyburzenia ścian – to tylko niektóre prace, podczas których warto mieć do dyspozycji profesjonalny sprzęt budowlany.

Odpowiednio dobrane urządzenia są w stanie znacząco ułatwić prace i je przyspieszyć, a także mogą poprawić ich bezpieczeństwo. Aby uzyskać do niego dostęp, nie trzeba pytać o niego znajomych lub decydować się na jego zakup, aby skorzystać z niego tylko jeden raz. Najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczalnia sprzętu!

Jak można wynająć sprzęt budowlany na własny użytek?

Aktualnie na terenie całej Polski można korzystać z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego, które obsługują zarówno klientów biznesowych, jak również osoby prywatne, które potrzebują odpowiedniego sprzętu do samodzielnego wykonania określonych prac budowlanych.

Jedną z takich wypożyczalni jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego TEL-BUD, która działa w Kielcach. Swoim klientom oferuje wynajem urządzeń takich jak stopy wibracyjne, zagęszczarki, młoty wyburzeniowe, przecinarki elektryczne do glazury, agregaty prądotwórcze, rusztowania jezdne, pilarki, młotowiertarki, spawarki i inne.

Wynajem sprzętu budowlanego jest bardzo łatwy – wystarczy tylko skontaktować się z firmą, a następnie uzgodnić szczegóły usługi. Sprzęt można odebrać samodzielnie lub też może być on przywieziony na miejsce przez pracownika wypożyczalni. Po zakończeniu prac sprzęt ten może być także odebrany, dlatego klient nie musi samodzielnie transportować go do wypożyczalni.

Ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego?

Koszty związane z wynajmem sprzętu budowlanego nie są wysokie. Przykładowo TEL-BUD za wynajem stopy wibracyjnej na jeden dzień pobiera opłatę rzędu 80 złotych netto. Za zagęszczarkę zapłacimy 70 złotych netto za dobę. Za betoniarkę z kolei 50 złotych netto za dobę.

Na czas wynajmu pobierana jest również kaucja, która zwracana jest w momencie oddania sprzętu.

Zatem wypożyczalnia sprzętu budowlanego to najlepszy wybór dla tych osób, które planują prowadzić prace budowlane i potrzebują profesjonalnego wyposażenia, ale nie chcą przeznaczać na ten cel sporej sumy.

Comments are closed.